Agent Sportowy - Tomasz Jakubowski


Jako profesjonalny agent sportowy stawiam przede wszystkim na działania długofalowe – tak w kwestii rozwoju zawodnika, jak również budowania długofalowych relacji opartych o zaufanie i biznesowe podejście. Specjalizuję się w marketingu sportowym, którym zajmuje się bardzo wiele lat z dużymi sukcesami w tej dziedzinie. Są to sukcesy zarówno na arenie krajowej jak i w działalności międzynarodowej.

Czym się zajmuje agent sportowy?

Agent sportowy zajmuje się zarówno mediacją w przypadku prowadzenia sportowych klubów czy też poszczególnych zawodników. Przykłada dużą uwagę do kwestii rozwoju indywidualnego jak i klubowego oraz rozwiązywania napotykanych na drodze problemów. Dzięki samozaparciu, wielkiej wiedzy połączonej ze znakomitymi kontaktami w świecie sportu jestem w stanie rozwiązać wiele trudności, które typowo pojawiają się zarówno przed zawodnikami, jak również w czasie rozwijania klubów sportowych czy innych przedsięwzięć tego typu. Nabyte również w czasie trenowania i uprawiania wielu dyscyplin sportowych doświadczenie pozwala mi na to, by doskonale rozumieć się z zawodnikiem, a doświadczenie dobyte w biznesie również jest dla mnie istotne w prowadzeniu rozmaitych negocjacji.
Jestem agentem sportowym z dużym doświadczeniem w wielu kwestiach powiązanych ze sportem. Wiem, jak organizować eventy sportowe, wiem, jak prowadzić karierę zawodnika w każdym wieku, wiem jak pozyskać odpowiednie fundusze pod inwestycje, a nawet następnie tych inwestycji samodzielnie dopilnowuję. Moje kompetencje wykraczają daleko poza standardowe ramy i stawiam przede wszystkim na ogólny rozwój zawodnika, klubu sportowego czy też innego, powierzonego mi przedsięwzięcia. Otaczam opieką wiele spraw wynikających ze specyfiki sportowego świata, wspomagam, pozyskuję fundusze, a także dbam o to, by zawodnicy rozwijali się na każdym szczeblu swoich karier w należy i odpowiedni sposób.

Co mogę zagwarantować?

Dzięki kontaktom z wieloma klubami sportowymi jestem również w stanie pomagać i mediować w kwestii zmiany barw i być stroną w umowach tego typu.