Agencja Marketingu Sportowego


Nazywam się Tomasz Jakubowski i postaram się Tobie przedstawić, co oferuje stworzona przeze mnie agencja marketingu sportowego. Nasze działania skupiają się wokół szeroko pojętej tematyki sportowej, zarówno w kwestii rozwoju zawodników, sportowców, jak również inwestowania w tworzenie sportowej infrastruktury. Oto niektóre obszary działania:

 

Jako sprawnie działająca Agencja marketingu sportowego podejmujemy się organizacji rozmaitych imprez sportowych, zarządzania nimi, a także ich promocji. Działania te skupiają się wokół formalnych i prawnych zadań, księgowości i finansów, jak również reklamy i marketingu. Pomagamy w realizacji śmiałych projektów sportowych.


Realizujemy również duże projekty komercyjne takie jak sale treningowe, boiska sportowe i inne obiekty powiązane ze sportem. Wszystkie obiekty tego typu osobiście nadzoruję na każdym etapie realizacji projektów. Doglądam wszystkiego od etapu wybrania gruntu, wykonawców na budowę, projektów i uzyskiwania niezbędnych zgód oraz niezbędnych pozwoleń. Uzyskujesz więc kompleksową pomoc i wsparcie na wszystkich etapach projektowania i budowania obiektów sportowych. Jako agencja marketingu sportowego działam zarówno w sektorze prywatnym jak również komercyjnym.


Rozwój kariery zawodnika to oczywiście przede wszystkim umiejętności, ale spore znaczenie w dzisiejszych czasach odgrywa również sprawne zarządzanie taką karierą i odpowiednia promocja sportowca. Jako profesjonalny zawodnik w poprzednich latach swojego życia doskonale wiem jak ważne jest odpowiednie wsparcie finansowe zarówno na starcie kariery jak i w trakcie jej dynamicznego rozwoju. W pracy z zawodnikami na konkretnych etapach sportowego rozwoju staram się nakreślić ich cele, wspólnie z zawodnikiem wypracować drogę do uzyskania celów zarówno czysto sportowych jak również finansowych.


Zapraszam do kontaktu. W naszej agencji marketingu sportowego poważnie podejdziemy do tematu Twojego rozwoju lub organizacji przedsięwzięć o naturze sportowej i wskażemy właściwe dla Ciebie rozwiązania.